Novinky

 • 23.1.2018

  Zimní táboření se uskuteční v pravidelném termínu, tedy první víkend v únoru, který letos přip ...
  Více

 • 19.1.2017

  Zimní táboření se uskuteční v pravidelném termínu, tedy první víkend v únoru, který letos přip ...
  Více

 • 15.1.2016

  Zimní táboření se uskuteční v pravidelném termínu, tedy první víkend v únoru, který letos přip ...
  Více

 • 2.2.2014

  41. ročník je za námi. Děkujeme všem, kteří přijeli a všem, kteří pomohli.

  První fo ...
  Více

 • 21.1.2014

  Program 41. ročníku, který se uskuteční v tradičním termínu, tedy 1. víkend v únoru (letos p ...
  Více

 

41.ročník - informace pro účastníky a návštěvníky

21.1.2014  

Program 41. ročníku, který se uskuteční v tradičním termínu, tedy 1. víkend v únoru (letos připadá na 31.1 - 2.2.2014), bude skromnější než loni, ale i tak vás čeká nějaká ta zábava.

Kromě tradiční prohlídky hradu (který stejně skoro všichni znáte jako své boty) a kontroly netopýrů jsme pro vás připravili zábavnou hru nazvanou Moderní lichnický pětiboj. 

Určitě bude čas i na pořádné hraní a zpívání, všichni hudebníci a nadšení zpěváci jsou vítáni (začínáme už v pátek).

V pátek od 18:00 bude probíhat registrace účastníků v Podhradí, v hospodě Posilovna. Registrace spočívá v zápisu do kroniky a složení organizačního příspěvku. Organizační příspěvek jsme letos nově zavedli z velmi jednoduchého důvodu - abychom předešli zmatkům, které vždy kolem financí vznikají. Není tajemstvím, že pobyt na hradě (přesněji řečeno vstup) je placený (hrad využíváme s laskavým svolením města Třemošnice a orgánů ochrany přírody), téměř tradicí je již staly "komerční" camrátka (najde-li se nějaký šikula, který by nám s camrátky pomohl a vyrobil je za nějakou báječnou cenu - nejlépe zdarma nebo za flašku nějaké dobroty, budeme moc rádi). V registračním příspěvku je zahrnut nejen vstup na hrad, ale i camrátko. Registrační příspěvek zdaleka nepokryje režijní náklady, které se s akcí pojí, budete.li chtít přispět nějakou korunou navíc, budeme jenom rádi. Ještě raději bychom byli, kdyby se nám přihlásil nějaký sponzor, to bychom registrační příspěvek mohli vypustit úplně. Věříme, že vás tato malá komplikace neodradí a dorazíte v hojném počtu.

 

Kontakt

Organizátoři: 
organizace @ lichnice-taboreni.cz
Správa webu:
webmaster @ lichnice-taboreni.cz